Декада із фізики, інформатики, математики

2014-02-07

/Files/images/CIMG3385.jpg

З 27 січня по 7 лютого у нашій школі була проведена декада з фізики, інформатики, математики.

Протягом двох тижнів було проведено багато цікавих та змістовних заходів, ігор, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.
Так, учитель Панкова А.Ю. провела вікторину на тему "Найрозумніший". Змагались команди 9 класу "Дивосвіт", "Мега розум" та "Розумники". Переможцем стала команда "Мега розум", Їх було нагороджено почесною грамотою.
Були проведені змагання між учнями 7-8 класів, де переможцями стали учні 8 класу, змагання між 10-11 класів з фізики та інформатики, перемогла дружба між класами.

Переможці конкурсу газет. 9 клас.Дяченко Юлія, Коваль Катерина

Також у школі відбувся конкурс стінгазет. Учні представили стінгазети, фотографії вчених, вислови про математику, інформатику та фізику, різні цікавинки про ці науки. Перемогли учні 9 класу Дяченко Юлія, Коваль Катерина, Онищенко Владислава.

/Files/images/CIMG3433.JPG

Учитель Медвінська З.В. провела для учнів 10 класу "Аукціон математичних знань", переможцями стали: Аркуша Євген, Барабан Станіслав, Панфілова Кароліна, Шворінь Даша. Для учнів 8 класу "Математичний калейдоском", найбільшу активність проявив Пясківський Едуард. В 9 класі "Математична гра", переможець Тараненко Євген. Великий інтерес викликала гра "Сильна ланка" для учнів 11 класу, переможцем став Ніколаєнко Олександр.
/Files/images/CIMG3440.JPG
Це були два тижні сумісної діяльності учнів та вчителів, спільних зусиль та відкритів!

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi