Декада початкових класів

2013-03-23

Початківці

З одинадцятого по двадцять друге березня в Арбузинській ЗОШ №1 було проведено декаду початкових класів.

Для учнів 1 – 4 класів було запропоновано інтелектуально–розважальні ігри «Буду гідним скрізь і всюди, щоб нести вам радість, люди!», «Зоряна година». Переможцями стали команди 3 класу (класовод Сідень Н.І.), 4 класу (класовод Колбасенко А.М.), 2 класу (класовод Бабич Т.М.)Початківці.

Для учнів проводився творчий конкурс «Квіти весни», в якому взяли участь всі початківці. А найкращі роботи були представлені учнями першого класу: Тищенко Аліною, Сідень Наталією, Сідень Діаною; другокласницею Мустяцею Вікторією; третьокласниками Чаматою Максимом, Гулою Станіславом і учнями четвертого класу Церушем Романом, Галунгою Єлизаветою,

ПочатківціКонкурс знавців «Природа в загадках, прислів’ях, приказках» показав майстерність, ерудованість, кмітливість, життєву компетентність учнів у галузі природничих наук.
Під час проведення трудового десанту «Паросток» умілими дитячими руками були пересаджені кімнатні квіти. Нажаль, погода не дозволила навести порядок на своїх пришкільних ділянках.

Початківці«Ярмарок по-українськи» об’єднав всіх дітей школи. До інсценізації ярмарку в народному українському колориті були залучені учні 1 класу. І хоч діти маленькі, але поставилися до заходу з відповідальністю та отримали позитивні емоції.

А підсумки, проведених в рамках декади заходів, підведуть самі діти. Сподіваємося, що їм все прийшлося до душі. Початківці

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi