• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Оголошення
 • Вітаємо переможців районного етапу Юних Інспекторів Руху!!!

Вітаємо переможців районного етапу Юних Інспекторів Руху!!!

2013-03-18

Перемога ЮІР Арбузинської школи №1

Перемога ЮІР Арбузинської школи №1

Найбільше нам сподобався конкурс агітбригад ЮІР. Кожна агітбригада в складі 10 дітей презентувала один виступ тривалістю 10 хвилин.

ЮІР Арбузинської школи №1Але у виступі не допускався одяг працівника Державтоінспекції. І тому, нашу форму ми створили, можна сказати, власноруч.

ЮІР Арбузинської школи №1В цьому нам допомогли учні 9 класу, Церуш Людмила Миколаївна та Мікульшина Світлана Василівна.

ЮІР Арбузинської школи №1Тематика нашої агітбригади була спрямована на пропаганду безпечної поведінки на дорогах та на виконанні Правил дорожнього руху.

ЮІР Арбузинської школи №1Кожен учасник нашої команди хвилювався і викладався на повну. І це нам допомогло СТАТИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ!!

ЮІР Арбузинської школи №1В «Тематичному знанні Правил дорожнього руху» команда набрала найбільшу кількість балів (47). Кожен учасник мав свій білет, в якому було 6 запитань, які ми добре знали. Перемогу на цьому етапі ми здобули тому, що працювали злагоджено, однією командою.

15 березня 2013 року пройшов районний етап конкурсу юних інспекторів руху (ЮІР). В якому взяли участь 10 команд з різних шкіл району. Учасники мали змогу показати наскільки вони талановиті не тільки в своїх жартах, співах та танцях. Але й у знаннях Правил дорожнього руху.

Команди шкіл повинні були пройти 4 етапи конкурсу: «Конкурс агітбригад», «Юний ЮІР Арбузинська школа №1регулювальник», «Велоестафета», «Тематичні знання Правил дорожнього руху». В усіх етапах команда Арбузинської ЗОШ №1 «Діти доріг» проявила себе якнайкраще.

ЮІР Арбузинська школа №1Це: командир – Тифанюк Олександр, члени команди - Панфілова Кароліна, П'ясківська Ілона, Образенко Андрій, Драганова Таміла, Андрійчук Анастасія, Шворінь Дарія, Аркуша Євгеній, Левченко Аліна, Бааджи Владислав, діджей – Грудка Маргарита, фотограф – Ніколаєнко Олександр.

В конкурсі «Юний регулювальник» продемонстрував жести регулювальника Бааджи Владислав. Він набрав найбільшу кількість балів – 5.

У «Велоестафеті» (1 дівчина та 1 хлопець) взяли участь Тифанюк Олександр та Андрійчук Анастасія. Вони по черзі проїжджали заданим маршрутом, намагаючись виконати всі велофігури: «Дошка», «Змійка», «Зсунуті дошки», «Вісімка».ЮІР Арбузинська школа №1

Але допустились лише однієї помилки. І тому з 20 балів отримали 19.

Бажаємо нашій команді здобути перемогу і в обласному етапі конкурсу ЮІР!

Панфілова Кароліна і Матвійчук Катерина

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

 • Наталія Іванівна

  2013-03-21 15:24:06

  Молодці !!!)))) Команда - супер!!!!!!!!!!!!!!......

 • Лариса

  2013-03-21 13:56:46

  Так тримати !!!...